Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-01-04 15:33:29

Marcin i inni 1,11,111...

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-24
Posty: 35
Punktów :   

WOJNY

Bractwo prowadziło do tej pory 2 małe wojny. Pierwszą z nich była inwazja na południową baze MaxStona gdzie został pokonany. Gdy tylko dowiadziałem sie o napaści na sojusznika to wysłałem mu surowce około 10.000 (tylko tylo bo baza jego znajduje sie po przeciwnej stronie i nie chciałem tracić ropy dlatego wysłałem mu 468 ludzi). Wojna zakończyłe sie bardzo szybko a MaxStone powrócił do normalnego życia. Druga wojna rozpętała sie na zachodzie w strefie TomiNeo. Został zaatakowany Sir Rayan (który nie wiem dlaczego jeszcze sie nie zarejestrował) przez Drozdz008. Nie miało być nawet żadnych działań tylko nie fakt iż posiada on przyjaciela storm4@o2.pl (kwadrat 3,3 od góry). Nie obyło sie od interwencji zbrojnej TomiNeo. Nie popieram interwencji zbrojnych takich jak ta poniewarz Sir Rayan nie zarejestrował sie na forum, nie został zatwierdzony przez mistrza i tyle. Nie wiem jak wolicie. Nowe zasady wstępowania do Bractwa są proste kto wstępuje dostaje 10.000 surowców, wsparcie sojuszników. Przestrzegam jednak że nie ma odwrotu. Kto wstąpi ten nie może wystąpić z Bractwa. Może jednak zapisać sie jako sojusznik. Ale nie ma nic w zamian oprucz paktu o nieagrecji z Nami. A wojna 2 już sie nie toczy. No chyba. Gościu Drozdz008 nasłał na mnie 1 Siepaczy i nie wiem czy sie obronie 50 Hammerami. Zaraz napisze do niego i zobacze co da sie zrobić. A i jest sparawa. Tu w tym poście piszcie (to jest głosowanie !!!) czy przyłączyć Storm4@o2.pl do sojuszu (moje zdanie to nie) lub też zapisać jego jako sojusznika (to już lepiej). Piszcie każdy głos sie liczy. Powiadomcie sąsiadów muszą zagłosować.
                                                                                                                                                                           ODMASZEROWAĆ !!!

Offline

 

#2 2008-01-04 15:47:46

Kacperex

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 7
Punktów :   

Re: WOJNY

Wy tego wszystkiego nie bierzecie za poważnie? Przecież to jest tylko gra... Widac niektórym już szkodzi...  Ale mi to wojny... Kurde połowa świata Strarusa była w nie zamieszana... W ogóle to całe forum jest w takim nieładzie, że gorszego to już nigdy nie widziałem. Jeśli w ogóle chcesz coś zorganizowac to możę pierwsze zadbasz o estetyke i podzielisz to forum na działy i poddziały? Forum jest tak beznadziejne, że szkoda gadac... A już skina gorszego nie było w dostępnych? MaxStone wrócił do normalnego życia... Ciekawe... Nie zatarły Ci się już Marcin granice między tym NORMALNYM życiem ( szkoła, życie, praca, druga połówka ) a tym z INTERNETU? Ludzie... Weź pierwsze zrób porządek z forum ( jeśli nei umiesz to daj mi na weekend moda to ci wszystko poustawiam ) i przeczyśćcie sobie wszyscy granice między realnym światem a tym wygenerowanym przez gry itp. wydaje mi się, że dyskusja na niepoukładanym forum do niczego nie doprowadzi ( byłeś kiedyś userem [ użytkownikiem ] jakiegoś NORMALNEGO forum Marcin? Jeśli tak to wiesz jak ono wygląda ).

Offline

 

#3 2008-01-04 16:14:17

Generał Maxon

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-28
Posty: 7
Punktów :   

Re: WOJNY

Alez sie czepiasz nowy, niepodaba ci sie ze ktos lubi sie wczuc w klimat to sie nieodzywaj i zachowaj to dlasiebie . A jak ci sie forum niepodoba to masz problem I nebadz taki cwaniak... nielubimy tu takich. Ty wszystko wykonujesz zawsze zajebiscie ? Zauwarz ze marcin ma tez inne zajecia niz prowadzenie forum. A zreszta coja ci bede pisal co mysle....

Offline

 

#4 2008-01-04 16:30:39

Kacperex

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 7
Punktów :   

Re: WOJNY

Wczuć się w klimat... A wiesz jak mnie obchodzi, że tu TAKICH nie lubicie? NIC mnie to nie obchodzi. Nie wykonuje zawsze wszystkiego dobrze, ale zawsze się staram a nie odwalam "żeby tylko było " co właśnie zrobił Marcin z forum. No właśnie najlepiej się w ogóle nie odzywaj.

Offline

 

#5 2008-01-04 16:33:01

Marcin i inni 1,11,111...

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-24
Posty: 35
Punktów :   

Re: WOJNY

Masz racje. I wiecie co chyba zrobie??? Oddam ci forum bo naprawde źle wygląda. Zawsze znajdzie sie coś więcej do dodania i śmietnik wychodzi. A wogóle co sie będe noobami przejmowoł. Ich problem mój fart. A zastanawiałem sie po co mi Hammery i wojsko duże. Po co być dobrym prościej być złym. Nie będe rozwiązywał i odchodził od sojuszu bo nie po to sie trudziłem. A i jeszcze byłem na forum i w cale mi sie nie podobają a dlatego forum bo stron nie umiem robić (i są płatne). Postanowienia:
-Władze nad forum przechodzi w ręce kacperex
-Władze w sojuszu przejmują poszczegulni dowódcy sektorów. Aż do czasu kiedy wróce.

Oczywiście nadal będe grał w Stratusa i jak coś to pisać na Marcin`a.

Offline

 

#6 2008-01-04 16:34:23

Kacperex

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 7
Punktów :   

Re: WOJNY

http://www.bractwostalistratus.fora.pl/


Stworzenie NORMALNEGo i poukładanego forum zajęło około 30 minut. Są wprowadzone także cenzury. Prosze o ocene.

PS. Żeby zobaczyć całe to musicie się zarejestrować bo tylko kilka tematów jest dostępnych dla wszytskich. Obroni nas to przed nieporządanymi osobami. THX Marcin, ale zobaczymy które wybiorą forum. Oczywiście mogę pozmieniać jeżeli tamto Wam nie pasuje. Dla mnie to prawie 0 pracy.

Ostatnio edytowany przez Kacperex (2008-01-04 16:42:27)

Offline

 

#7 2008-01-04 17:38:09

rad-x

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-31
Posty: 4
Punktów :   

Re: WOJNY

Zarejestrowałem sie na forum Kacperexa i muszę powiedzieć, że jest porządnie i estetycznie zrobione.  Mam tylko jedno pytanie: Czy rejestracja wymaga potwierdzenia przez admina forum??


Jestem za tym, żeby oddać forum w ręce, kogoś kto ma już doświadczenie w tworzeniu forum. Oczywiście doceniam działania naszego Mistrza, bo bardzo dużo zrobił, ale myślę, że nie jest on w stanie robić wszystkiego, więc podział ról jest jak najbardziej wskazany.

Offline

 

#8 2008-01-04 17:38:36

Generał Maxon

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-28
Posty: 7
Punktów :   

Re: WOJNY

Kacperex napisał:

Wczuć się w klimat... A wiesz jak mnie obchodzi, że tu TAKICH nie lubicie? NIC mnie to nie obchodzi. Nie wykonuje zawsze wszystkiego dobrze, ale zawsze się staram a nie odwalam "żeby tylko było " co właśnie zrobił Marcin z forum. No właśnie najlepiej się w ogóle nie odzywaj.

Poprostu ja osobiscie lubie sie w czuc w klimat i nielubie jak ktos sie tegoo czepia. A i niebadz taki fenomen wielki, bo forum potrawisz zalorzyc i pewnie kilka innych rzeczy zrobic ale w niektorych pewnie jestes leszcz

Offline

 

#9 2008-01-04 17:45:41

Kacperex

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 7
Punktów :   

Re: WOJNY

Hmm... Tego tak potwierdzic nie możesz ani ty ani ja. Ale na tym forum jest ktoś kto zna mnie z reala. MaxStone. Możesz się go zapyta i chyba wiem co powie .


(notka dodana przez Marcina)
Tak wogóle to MaxStone i Generał Maxon mają jakoś dziwnie wspólne IP co nie???

Offline

 

#10 2008-01-04 17:53:33

Generał Maxon

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-28
Posty: 7
Punktów :   

Re: WOJNY

Nieno ale forum twoje naprawde niezle, jeszcze tylko wszystkie regulaminy itd. trzeba tam przeniesc. I niech urzytkownicy z tego fora sie tam pologuja .

Offline

 

#11 2008-01-04 18:21:13

MaxStone

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-26
Posty: 9
Punktów :   

Re: WOJNY

Dobra to kto teraz przewodzi bractwu podczas nieobecnosci Marcina ? Ustalcie jakas jedna konkretna osobe.

Offline

 

#12 2008-01-04 18:57:30

Marcin i inni 1,11,111...

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-24
Posty: 35
Punktów :   

Re: WOJNY

Tamto forum jest teraz głównym forum Bractwa. Forum aktualizuje tylko Kacperex i on musi je aktualizować. Bardzo mi sie podobało tamto forum i niech lepiej jak jest tamto (bardziej klimatyczne i upożadkowane) a więc dajcie mi tylko 1 temat dotyczący samych zasad w Bractwie i niech:
MaxStone będzie odpowiedzialny za nowych ludzi (znajdowanie nowych, rekrutacja, utrzymanie kontaktu)
Kacperex będzie odpowiedzialny za forum
Generał Maxon będzie odpowiedzialny za zmienianie rang (aktualizacja)
a Ja za Regulamin i Pomoc.

Czekam na opinie

Offline

 

#13 2008-01-04 19:38:14

Kacperex

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 7
Punktów :   

Re: WOJNY

przeniesmy sie na tamto forum. zaraz dodam kilka tematow

Offline

 

#14 2008-01-04 20:59:48

Generał Maxon

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-28
Posty: 7
Punktów :   

Re: WOJNY

Piscie teraz tylko na nowym  forum  KAcperexa bo puzniej sie pomotamy.

Offline

 

#15 2008-01-05 03:43:57

Pichu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 7
Punktów :   

Re: WOJNY

i wprowadzmy ortografie !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.painthorse.pun.pl www.pokefun.pun.pl www.zarzadzanieumcs.pun.pl www.muonline.pun.pl www.nnworld.pun.pl